icoKal
icoKal

Lyžování v Bormiu - hotel Del Cardo 

autobusem
polopenze
Hotel

od sjezdovky: 3 km

Lyžařská oblast Bormio – Livigno je velice známá (konaly se zde Zimní Olympijské hry). Sjezdové tratě různých obtížností jsou ve výšce přes 2000 m. Blízko Bormia je další středisko – Isolacia, která nabízí také zajímavé lyžařské tratě.

Lyžařský areál Bormio je od hotelu vzdálen 10 km, Isolacia 3 km. Do Livigna je to přes 20 km, nabízí se tu ale možnost využití lanovky z Trepalle. Livigno je proslaveno nejen svou polohou, širokými sjezdovkami s dostatkem sněhu, ale také možností běžkového lyžování i tím, že je bezcelní zónou. Bormio má krásné starobylé centrum, jsou tu známé termální lázně, v Livignu najdete velké množství obchodů a restaurací. Do Bormia a střediska Isolacia je možno také jet busem od hotelu.

Program zájezdu: Odjezd z Prahy v 8 hodin směr České Budějovice, navečer příjezd na hotel, večeře, nocleh. První den lyžování v lyžařském areálu v Bormiu. Další dny lyžování v oblasti Isolacia a Bormio. Poslední den odjezd do Livigna, lyžování, po skončení lyžování navečer odjezd do ČR, příjezd další den v ranních hodinách do Českých Budějovic a Prahy.

Ceny skipasů (2x Bormio, 1x Isolacia, 1x Livigno):

  • dospělá osoba: 157 EUR
  • junior narozený po 30.11.2002: 119 EUR
  • senior narozený před 30.11.1953: 146 EUR

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu Del Cardo *** v Semogo. Hotel je rodinný, nabízí dvou i vícelůžkové pokoje s příslušenstvím. V hotelu je jídelna, lyžárna, společenská místnost s krbem, sauna a turecká lázeň (za poplatek), možnost využítí slevy na vstup do termálních lázní v Bormiu.

Stravování: výborná polopenze (večeře formou menu, snídaně formou bufetu)

Cena obsahuje

dopravu autobusem, dopravu k lyžařským areálům, 4x ubytování, 4x polopenzi, služby průvodce

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, nápoje k večeři, skipasy, vratnou kauci (5 €/osoba), vstup do wellness, WiFi, pobytovou taxu (1,10 €/os./den - platí se na místě)

Tento zájezd pořádá CK KONTAKT s.r.o. (IČO: 26198142)

Itálie - lyžování v Bormiu - hotel Del Cardo
Itálie - lyžování v Bormiu
Itálie - lyžování v Bormiu
Itálie - lyžování v Bormiu - hotel Del Cardo
Itálie - lyžování v Bormiu - hotel Del Cardo
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz