icoKal
icoKal

Adventní muzikálový Londýn (ubytování u Oxford Street) 

poslední 2 volná místa

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
11 990 Kč/osobu
letecky
snídaně
Hotel

Proč právě s námi?

  • hotel *** 150 m od Oxford Street a stanice metra
  • hotel přímo naproti Primarku
  • snídaně v ceně
  • zkušený průvodce
  • BONUS: 1x dvouchodová večeře v pubu zdarma!

V rámci tohoto zájezdu vřele doporučujeme návštěvu alespoň jednoho z kvalitních londýnských muzikálů. Londýnský West End je právem nazýván kolébkou muzikálů - v počtu divadel předčí i slavnou Broadway, a právě tady měly své světové premiéry tituly jako Fantom opery či Bídnici. Londýn nabízí to nejlepší ze světové muzikálové produkce. My si Vám dovolujeme krátce představit 6 titulů, jejichž návštěva se (i bez znalosti anglického jazyka) stane nezapomenutelným zážitkem. Ať už si vyberete kterýkoli, nebudete litovat. Poznáte, jak velmi se liší londýnské muzikály od české produkce. A nemusí Vás ani trápit obávaný „dress code“ (prozradíme Vám, že v Londýně si na něj totiž vůbec nepotrpí). 

 

THE PHANTOM OF THE OPERA
(Her Majesty´s Theatre)

Nejúspěšnější muzikál všech dob z dílny Andrew Lloyd Webbera i po 30 letech od slavnostní světové premiéry v Her Majesty´s Theatre stále okouzluje londýnský West End. Doporučujeme pro všechny, kteří do Londýna na muzikál letí poprvé. Původní londýnská produkce je mekkou pro všechny muzikálové nadšence, kteří se vrací znovu a znovu za tajemným Fantomem a krásnou Christine. Podle mnoha diváků jde o nejlepší muzikál vůbec. Kouzelná hudba, skvělý příběh, úžasná podívaná!

Nabízíme vstupenky různých kategorií za: 2.600,- Kč, 2.000,- Kč, 1.200,- Kč;

Prémiová místa: 4.000,- Kč

 

MAMMA MIA!
(Novello Theatre)

Hity, které zná každý, skvělý příběh, úžasná podívaná! Užijte si večer s muzikálem, který zahřeje na duši. Jedna matka, jedna dcera a tři možní otcové plus svatba na řeckém ostrově. Skvělé pěvecké a taneční výkony, skvělá podívaná a především 22 písní skupiny ABBA. Nenechte si ujít jeden z top londýnských muzikálů, který celosvětově shlédlo více než 60 milionů lidí. Super Trouper večer, který stojí za Money, Money, Money pro všechny Dancing Queen.

Nabízíme vstupenky různých kategorií za: 2.400,- Kč, 1.800,- Kč, 1.000,- Kč

Prémiová místa: 4.000,- Kč

 

WICKED
(Apollo Victoria Theatre)

Jeden z nejlepších moderních muzikálů současnosti si již získal srdce mnoha milionů diváků po celém světě. To, co se jeví jako dobré a zlé, může být ve skutečnosti úplně naopak. V kouzelném příběhu nepochopené čarodějnice Elphaby se najde každý. Skvělá hudba, strhující pěvecké a taneční výkony, velkolepá scéna. Návštěvu této inscenace nelze jinak než doporučit. Muzikálová volba průvodce! 

Nabízíme vstupenky různých kategorií za: 2.600,- Kč, 2.100,- Kč, 1.200,- Kč

Prémiová místa: 4.000,- Kč

 

THE LION KING
(Lyceum Theatre)

Muzikál inspirovaným slavným filmem Lví král od Walta Disneye s hudbou od Eltona Johna. Tato skvěle hodnocená show Vás přenese do africké džungle a vy budete vtaženi do příběhu lvíčete Simby, jeho zlého strýce Scara, věrných souputníků Timona, Pumbay a lví slečny Naly. Těšit se můžete na hity „Circle of Life“, „Hakuna Matata“ a samozřejme „Can You Feel the Love Tonight“. Lví král je především úžasná podívaná se skvělými scénickými efekty.

Nabízíme vstupenky různých kategorií za: 3.200,- Kč, 2.600,- Kč, 1.600,- Kč

Prémiová místa: 4.700,- Kč

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna: Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Trafalgarské náměstí s vánočním stromem, Piccadilly Circus, vánoční trh na Leicester Square, vánoční rozjímání u voňavých obchůdků a stánků v Covent Garden, ze kterých dýchá stará dobrá Anglie, příjemným bonusem bude večeře v pubu

2. den

dopoledne pokračuje poznávání Londýna: Buckinghamský palác (sídlo královny Alžběty II.), návštěva vyhlášených farmářských trhů Borough Market s dokonalou prezentací nabízeného zboží, The Shard (nejvyšší budova EU), Millennium Bridge, Shakespearovo divadlo The Globe, katedrála Sv. Pavla, odpolední návštěva hradu Tower (korunovační klenoty, popraviště), procházka přes ikonický Tower Bridge a kolem křižníku HMS Belfast; fakultativně podvečerní „let“ na novodobé dominantě města London Eye; možnost večerní návštěvy muzikálového představení ve West Endu (doporučujeme The Phantom of the Opera v Her Majesty´s Theatre)

3. den

volný čas, který lze využít na návštěvu muzeí (Britské muzeum, Natural History Museum, Vědecké muzeum, V&A Museum atd. – uvedené jsou zdarma) či galerií (Tate Modern, National Gallery atd. – uvedené jsou zdarma), nákupy, procházku Hyde Parkem či individuální návštěvu dalších pamětihodností; podvečerní výlet lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži

4. den

dopoledne možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds, možnost oběda v Chinatown („sněz, co můžeš“), nákupy vánočních dárků na vyhlášené nákupní ulici Oxford Street, odpoledne transfer na letiště a v podvečer odlet do Prahy

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu St. Giles *** pouhých 100 m od nákupní ulice Oxford Street a stanice metra Tottenham Court Road (Central a Northern Line). Nekuřácké dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, TV, fénem, sadou pro přípravu kávy a čaje a WiFi zdarma. Hotel v centru šetří Váš čas a peníze za dopravu, protože nepřiplácíte vnější zóny navíc! 

UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 15 - 20 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.

Pro více informací klikněte zde

Poznámka

Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností easyJet Europe.

Cena obsahuje

3 noci v hotelu ***, 3x snídani, leteckou přepravu Praha-Londýn-Praha vč. všech poplatků, příruční zavazadlo (56*45*25 cm), transfer letiště-hotel-letiště (realizovaný Gatwick Express), 1x dvouchodová večeře v pubu, služby průvodce

Cena neobsahuje

vstupy (cca 90 GBP), jízdné MHD (cca 50 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 1.600,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Anglie - Londýn - Vánoce
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - vánoční nálada na Trafalgar Square
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Big Ben a vánoční stromeček
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Vánoce
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - noční let na London Eye je nezapomenutelným zážitkem
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Vánoce
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Vánoce
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - vánoční Oxford Street
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - vánoční stromeček
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Chinatown
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Vánoce
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - vánoční trh u Tower Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - vánoční trh u Tower Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - vánoční výzdoba v Covent Garden
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Vánoce
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - vánoční Tower Bridge
© Dreamstime.com
Muzikálový Londýn - The Phantom of the Opera (Her Majesty´s Theatre)
Muzikálový Londýn - Les Misérables (Queen´s Theatre)
Muzikálový Londýn - Mamma Mia! (Novello Theatre)
Muzikálový Londýn - Wicked (Apollo Victoria Theatre)
Anglie - Londýn - Her Majesty´s Theatre
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz