icoKal
icoKal

Umělecký Londýn letecky (s ubytováním u Oxford Street) 

pro milovníky umění

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
pokoj
13 990 Kč/osobu
Vybavení: fén, příslušenství, sada pro přípravu čaje a kávy, TV/SAT, WiFi zdarma
letecky
snídaně
Hotel

Proč právě s námi?

  • snídaně v ceně
  • hotel *** pár metrů od Oxford Street a stanice metra
  • zkušený průvodce
  • BONUS: 1x dvouchodová večeře v pubu zdarma!

V rámci tohoto zájezdu jsme pro všechny milovníky umění připravili poutavý a odborný výklad. Národní galerií, Tate Modern a Britským muzeem Vás provede MgA. Jakub Nitsche (absolvent VŠ se zaměřením na výtvarná umění; zájem o umění rozšiřuje o přesahy k hudbě a kulturní historii; nyní působí jako pedagog na Střední škole v Liberci, kde vyučuje Dějiny výtvarného umění).

Londýnský West End je právem nazýván kolébkou muzikálů - v počtu divadel předčí i slavnou Broadway, a právě tady měly své světové premiéry tituly jako Fantom opery či Bídnici. Londýn nabízí to nejlepší ze světové muzikálové produkce. V rámci tohoto zájezdu vřele doporučujeme návštěvu muzikálu The Phantom of the Opera v Her Majesty´s Theatre. Nejúspěšnější muzikál všech dob z dílny Andrew Lloyd Webbera i po 30 letech od slavnostní světové premiéry v Her Majesty´s Theatre stále okouzluje londýnský West End. Doporučujeme pro všechny, kteří do Londýna na muzikál letí poprvé. Původní londýnská produkce je mekkou pro všechny muzikálové nadšence, kteří se vrací znovu a znovu za tajemným Fantomem a krásnou Christine. Podle mnoha diváků jde o nejlepší muzikál vůbec. Kouzelná hudba, skvělý příběh, úžasná podívaná! alespoň jednoho z kvalitních londýnských muzikálů. Poznáte, jak velmi se liší londýnské muzikály od české produkce. A nemusí Vás ani trápit obávaný „dress code“ (prozradíme Vám, že v Londýně si na něj totiž vůbec nepotrpí).

Na muzikál nabízíme vstupenky několika cenových kategorií (přesné ceny najdete v rezervačním formuláři):

  • prémiová místa - pár nejlepších míst v divadle s nejlepším výhledem
  • tip průvodce - tato cenová kategorie zajistí ničím nerušený zážitek za příznivou cenu (obvykle místa v předních řadách z boku)
  • kategorie 1 - místa hned vedle prémiových míst
  • kategorie 2 - místa v zadní části hlediště (může být i na balkóně)
  • kategorie 3 - nejlevnější místa v divadle, která však mohou mít omezený výhled

 

THE PHANTOM OF THE OPERA
(Her Majesty´s Theatre)

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna: Buckinghamský palác (sídlo královny Alžběty II.), Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Zahrady za věží Victoria (zde budeme moci obdivovat sousoší Občané z Calais od A. Rodina), Trafalgarské náměstí s Národní galerií a Nelsonovým sloupem, Piccadilly Circus se sochou Erose, Leicester Square, rozjímání u voňavých obchůdků a stánků v Covent Garden, ze kterých dýchá stará dobrá Anglie, příjemným bonusem bude večeře v pubu

2. den

dopoledne pokračuje poznávání Londýna: Katedrála sv. Pavla, procházka kolem pevnosti Tower of London po ikonickém mostě Tower Bridge, kolem křižníku HMS Belfast, Southwark Cathedral, Shakespearova divadla The Globe a TATE MODERN – prohlídka jedné z nejvýznamnějších galerií impresionistů a postimpresionistů s odborným výkladem v českém jazyce; fakultativně podvečerní „let“ na novodobé dominantě města London Eye; možnost večerní návštěvy muzikálového představení ve West Endu (doporučujeme The Phantom of the Opera v Her Majesty´s Theatre)

3. den

dopoledne prohlídka NATIONAL GALLERY na Trafalgarském náměstí – komentovaná odborná prohlídka v českém jazyce; volný čas na individuální prohlídku National Portrait Gallery (nejrozsáhlejší sbírka portrétů na světě) či nákup suvenýrů; podvečerní výlet lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži

4. den

dopoledne komentovaná návštěva BRITSKÉHO MUZEA s odborným výkladem specialisty na historii umění; odpoledne volný čas a poté transfer na letiště a v podvečer odlet do Prahy

Popis ubytování

UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 15 - 20 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.

Pro více informací klikněte zde

 

Ubytování je zajištěno v hotelu St. Giles *** pouhých 100 m od nákupní ulice Oxford Street a stanice metra Tottenham Court Road (Central a Northern Line). Nekuřácké dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, TV, fénem, sadou pro přípravu kávy a čaje a WiFi zdarma. Hotel v centru šetří Váš čas a peníze za dopravu, protože nepřiplácíte vnější zóny navíc! 

V některých termínech bude ubytování zajištěno v hotelu Royal National ***, který se nachází cca 10 minut pěšky od nákupní ulice Oxford Street. Nejbližší stanicí metra je u tohoto hotelu Russell Square (cca 100 m, Piccadilly Line). Hotel má stejné vybavení jako hotel St. Giles ***.

Poznámka

Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností easyJet Europe.

Cena obsahuje

3 noci v hotelu ***, 3x snídani, leteckou přepravu Praha-Londýn-Praha vč. všech poplatků, příruční zavazadlo (56*45*25 cm), transfer letiště-hotel-letiště (realizovaný Gatwick Express), 1x dvouchodová večeře v pubu, služby průvodce, 3x odborný výklad v českém jazyce (Národní galerie, Britské muzeum, Tate Modern), zapůjčení turistických sluchátek

Cena neobsahuje

vstupy (cca 80 GBP), jízdné MHD (cca 40 GBP), komplexní cestovní pojištění, odbavené zavazadlo 1.600,- Kč / kus (v ceně je pouze příruční zavazadlo)

Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 10

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o. (IČO: 28115244)

Anglie - Londýn - Trafalgarské náměstí s Národní galerií
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Okurka
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Millennium Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Southbank
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Buckinghamský palác
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - jedinečný zážitek na London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - pohled na budovy Parlamentu
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - London Eye
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower of London
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Tower Bridge
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Oxford Street
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - beefeatři v Toweru
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - lanovka Emirates Air Line a aréna O2
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Millenium Bridge a katedrála sv. Pavla
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - královská stráž
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - pohled na budovy Parlamentu
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Piccadilly Circus
© Dreamstime.com
Anglie - Londýn - Her Majesty´s Theatre
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 387 311 225
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz